Tavs GIDS
Palīdzēt izvēlēties ziedus?

Tavs Ziedu Gids ar prieku palīdzēs!

Nē, paldies

Ziedu piegādes veikala lietošanas noteikumi

 

Ziedu piegāde: pasūtīšana, apmaksa, piegāde

 

 

 

 • Mūsu ziedu interneta veikals apkalpo klientus BEZ reģistrācijas!
 • Noformēt ziedu piegādi mūsu ziedu online veikalā ir ļoti vienkārši un ātri!
 • Mēs piedāvājam viskvalitatīvākos ziedus par vislabākajām cenām!
 • Piegādājam ziedus katru dienu, no plkst 9:00 līdz 20:00, uz mājām, darba vietām, slimnīcām, restorāniem u.t.t!
 • Ziedu piegādi mūsu veikalā Jūs variet pasūtīt jebkurā laikā un vietā!
 • Klienta anketā tiek sniegta bezmaksas iespēja izvēlēties ANONĪMU ziedu piegādi, kas nozīmē, ka ziedu saņēmējs neuzzinās par ziedu piegādes pasūtītāju!
 • Lai ziedu piegādi veiktu tās pašas dienas laikā, lūdzu,  pasūtījuma apmaksu apliecināt līdz plkst. 16:00 (darba dienā)
 • Ja piegāde nepieciešama brīvdienās, gaidīsim Jūsu pasūtījmu un apmaksas apliecinājumu piektdien līdz plkst 16:00
 • Uz nozīmīgiem svētku datumiem (Valntīndiena, Sieviešu diena, Mātes diena, un tml) ziedu pasūtījuma apmaksa ir jāpliecina iepriekš
 • Ja ziedu saņēmējs nav sastopams piegādes adresē, ziedi var tikt nodoti radiniekiem, kaimiņiem vai kolēģiem.
 • Ja pēc Jūsu norādītās adreses saņēmējs nav atrodams un sazvanāms, vai ir ārpus pilsētas, valsts; nauda par veikto pasūtījumu netiek kompensēta
 • Pasūtījuma cenā ir iekļauta tikai viena piegāde uz vienu Jūsu norādīto adresi.
 • Ja pasūtījums nesatur ziedus vai augļu grozu - tiek piemērota apkalpošanas maksa 10 EUR apmērā
 • Sakarā ar gada sezonām, prece var nedaudz atšķirties no attēlā uzrādītajiem.
 • Trauki, vāzes, kas redzami ziedu attēlos nav iekļauti ziedu cenā.

 

 

Apmaksas veidi:

 

 • ar bankas pārskaitījumu (saņemsiet rēķinu uz savu e-pastu)
 • ar kredītkarti
 • PayPal
 • PaySera (Citadele, Swedbank bank linki, Webmoney, Maksājuma karte)

  

Ja izvēlēsieties apmaksas veidu "ar bankas pārskaitījumu", uz Jūsu e-pastu, automātiski tiks nosūtīts rēķins. Kā apliecinājumu par Jūsu veikto samaksu, gaidīsim no Jums bankas dokumentu (maksājuma uzdevumu) PDF formātā vai ekrānbildi.

Kad mēs būsim saņēmuši Jūsu apmaksas apliecinājumu vai pārskaitīto naudu, uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts Jūsu pasūtījuma statuss.

 

Piegāde

 

   Ar mūsu ziedu piegādes dienesta palidzību Jūs variet nosūtīt ziedus un dāvanas, saldumus visā Rīgā, kā arī tuvākajos rajonos (Ķekavā, Babītē, Ādažos, Mārupē un citur). Ziedu piegāde Rīgā ir bezmaksas! Ar visām ziedu piegādes izmaksām variet iepazīties šeit.

 

Pasūtījuma korekcijas

 

  Gadījumā, ja Jums ir veicamas kādas izmaiņas vēl neapmaksāta pasūtījuma saturā, lūgums veikt jaunu pasūtījumu mūsu interneta veikalā un iepriekšējais pasūtījums tiks automātiski anulēts. Ja Jūs vēlaties mainīt tikai piegādes adresi, apsveikuma tekstu un tamlīdzīgu informāciju, lūgums rakstīt mums uz e-pasta adresi, tajā norādot savu pasūtījuma numuru un jauno informāciju. Par visām izmaiņām ir jāziņo rakstot uz mūsu e-pastu un ne vēlāk kā 48h līdz piegādes datumam.

 

 

Privātums

 

Ar šo apliecinam, ka informācija un personas datus (pasūtītāja un saņēmēja vārds, uzvārds, tel.nr, piegādes adrese, pasūtītāja e-pasts un IP adrese), ko jūs esat iesniedzis saistībā ar www.ZiediRiga.lv mājas lapas apmeklēšanu un pakalpojumu izmantošanu tiek apstrādāti un glabāti saskaņā ar Eiropas Savienības normatīvo aktu prasībām attiecībā uz personas datu aizsardzību.

Nolūki, kādiem var tikt izmantoti jūsu personas dati ietver: pakalpojuma sniegšana un grāmatvedība, identifikācija, pakalpojumu uzlabošana, saziņa, reklāmas pielāgošana un pētniecība.

Iesniedzot savus datus, jūs piekrītat, ka dati tiek apstrādāti un uzglabāti visu šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem nepieciešamo laiku, kā arī normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos pēc sākotnējās datu apstrādes tik ilgi, cik tas būtu nepieciešams.

Savāktie dati tiks izmantoti tikai šeit noteiktajiem datu apstrādes nolūkiem un netiks labprātīgi nodoti trešajām personām, izņemot: ja šādu pienākumu uzliek normatīvie akti; lai izmeklētu un novērstu iespējamus likuma pārkāpumus; lai aizsargātu www.ZiediRiga.lv tiesības un īpašumu.

Jums ir tiesības jebkurā laikā prasīt informāciju par jūsu personas datu lietošanu, kā arī prasīt savu datu dzēšanu.

 

Atteikuma tiesības


Saņemot preci, lūdzam pārliecināties par to, vai piegādātās preces atbilst pasūtījumam.
Atteikuma tiesības ir patērētāja tiesības likumā noteiktā termiņā atkāpties no līguma (atteikt pasūtījumu), nemaksājot līgumsodu, procentus vai zaudējumu atlīdzību.
Garantijas un atteikuma tiesības izmantojamas, ievērojot LR spēkā esošos likumus, kā arī pārdotās preces veidu.
Garantijas tiesību izmantošana ir iespējama, ja Pircējam ir saglabājies pirkumu apliecinošs dokuments, kas kopā ar iegādāto preci ir iesniedzams Pārdevējam.
Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, ir jāņem vērā, ka atteikuma tiesības nevar tikt realizētas:

 • pēc likumā paredzētā termiņa notecēšanas;
 • attiecībā uz tūlītējam patēriņam domātām precēm.

Atteikuma tiesību izmantošanas gadījumā, pircējam ir jānogādā prece Pārdevēja adresē, kopā ar pirkumu apliecinošu dokumentu, atteikuma veidlapu (lejupielādēt DOCX / PDF) un garantijas talonu, ja tāds pircējam ir ticis izsniegts.
Samaksāto naudu par atgriezto preci pilnā apmērā Pircējs saņems 30 (trīsdesmit) dienu laikā no rakstveida atteikuma saņemšanas.
Prasījuma pieteikumu patērētājs sagatavo brīvā formā vai aizpilda prasījuma pieteikuma veidlapu, kas ir 2006. gada 1. augusta MK Noteikumiem Nr. 631 „Kārtība, kādā piesakāma un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu”:
Vairāk informācijas par patērētāju tiesībām Jūs varat iegūt: PTAC mājas lapā.
Vispārīgos noteikumus par patērētāja tiesībām Jūs varat iegūt: Likumi.lv.

 

 

 Gaidīsim Jūsu pasūtījumu!

 

Ir ielikts grozā!
Noformēt pasūtījumu Turpināt iepirkties
Ir ielikts grozā!
Noformēt pasūtījumu Turpināt iepirkties